hanulka11

Není zbytečné hvězdičkovat a palcovat ankety, zábavu a aktuality ?

Stejně se body odčítají a pak ti co mají málo bývají rozčarováni proč jim body ubývají?Nebo máte jiný názor.
Doplňuji:
Dobře, tak fajn. Díky za názory.

Nejlepší odpověď
iceT

Já myslím,že pokud je otázka správně vložená do anket nebo zábavy tak body nikomu neubývají,jen nepřibývají,když se opalcuje nebo ohvězdičkuje.
Palec nebo hvězdička by v anketách měla sloužit k tomu,aby tazatel aspon věděl,že si jeho příspěvek někdo přečetl,totéž u odpovědi.

Další odpovědi
hanny 2

Myslím si,že příspěvky v této kategorii jsou příjemným zpestřením a dát najevo ,že mě to zajímá a třeba se i pobavím je určitě dobré.Ale ti kdo mají denní limit přidělování bodíků ještě malý,tak si to musí zvážit sami.

dědapetr

Plně souhlasím s iceT.