Není už čas na občanskou neposlušnost v důsledku imigrace?

Nejlepší odpověď
setapouch

Ne, protože

  1. imigrantů ze současné vlny je u nás tak málo, že stále je téměř nemožné je potkat;
  2. nemyslím, že bychom vyčerpali všechny prostředky, aniž by státní aparát začal konat.

Pokud začne jednat Vláda v rozporu se zájmy ČR (a ČR jsme my, její občané, čili proti našemu zájmu), měli bychom napřed apelovat na zastupitele, pak se obrátit na soudy a vyčerpat všechny instance. Až pak, pokud jsou tyto nástroje neúčinné, teprve přichází čas na občanskou neposlušnost.

Další odpovědi
anonym

Můj názor je,že ano.
Už jsem je potkal dvakrát a slyšel od lidí,že dělají v nočních hodinách bordel ve městech a v okolí malých vesnic na západě čech.

zjentek

ano, je ..jenže ta kakovej krok je taky zapotřebí určitá šlechetná povaha a tu bohužel drtivá většina „poslušných“ lidí postrádá, takže žádný podobný hrdinství se konat asi nebude.
No jo, kdo nedokáže „sejmout prokazatelnýho hajzlika“, protože tvrdí, že dle zákona nesmí, tak ten může bejt neposlušnej někde „v rožku“, zavřenej ve svý trucovně a čekat a čekat ..a dočká se i stáří.

ptáč

Když ilegálně překročíš severokorejské hranice, dostaneš 12 let nucených prací. Pokud překročíš ilegálně íránské hranice,skončíš bez časového omezení ve vězení.</p>
<p>Pokud projdeš ilegálně afghánské hranice, budeš zastřelen.</p>
<p>Pokud projdeš ilegálně hranice Saúdské Arábie, budeš vězněn několik let.</p>
<p>Pokud překročíš ilegálně čínské hranice, pravděpodobně nebude o tobě nikdy víc nikdo slyšet.</p>
<p>Pokud překročíš ilegálně americo-mexické hranice, pravděpodobně budeš zastřelen.</p>
<p>Pokud projdeš ilegálně hranice Venezuely, budeš považován za špiona a tvůj osud bude sporný</p>
<p>Pokud projdeš kubánské hranice ilegálně, skončíš také ve vězení.

Když však zavítáš ilegálně do Německa, Rakouska nebo Švýcarska, dostaneš:
Kartu sociální pojišťovny<br />

  • > Mobilní telefon bez smlouvy<br />
  • > Placený nájem<br />
  • > Bezplatnou zdravotní péči<br />
  • > Peníze bez potřeby důkazů na jaký účel<br />
  • > Bezplatné jazykové kurzy<br />
  • > Volné lístky na autobusovou nebo železniční přepravu<br />
  • > Dětské příplatky<br />
  • > Bezplatné právní zástupce na obranu proti vykázání ze země<br />
  • > Žádné povinnosti, ale zato více práv, než mají domácí

http://svobod­nenoviny.eu/za­padni-evropa-politici-se-pomatli/

Zdroj: http://svobod­nenoviny.eu/vi­deo-tak-se-bavi-imigratni-ve-francii/#more-41781