Bezradná

Není tu nějaká hodná zkušená duše, která by mi poradila v rodinných vztazích? Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě se jich najde několik. Nevíme ale , na co se ptáš.

Další odpovědi
Joseph

V čem chceš poradit ?

anonym

Duší je tu určitě hodně a těch zkušených ještě víc (to je jako všude). Předhoď problém a uvidíme, kdo bude mít řešení.

pusinka50

A otázka???

aless

alessika zavináč seznam tečka cz. Je ale spoustu poraden i pro děti, ale klidně napiš, vše se dá řešit v klidu a bez stresů. Aleš.