Questman

Není tohle nějaká nemoc?

Poslední dobou se mi to děje docela často, prostě se nemůžu opít :D
Pro příklad, měl jsem během 4 hodin – 0,25l vodky Russian Standard 40%
1,5l piva (asi) 3%
0,1l vaječňáku 17%
asi 2 panáky ginu 37%
celkem 1 panák blue curacao 20%
0,35l šampaňského 12,5%

Při tomhle všem jsem snědl asi jeden pytlík chipsů a vypil dohromady půl litru coly a džusu. Nechápu to, normálně by to stačilo bohatě ale teď se mi ani nemotala hlava ani mi nebylo vedro, prostě vůbec nic. Čím to je?
Jako na jednu stranu fajn že jsem neměl problém dojít domů ale na druhou stranu je mi docela líto těch peněz :DD

Doplňuji:
Tož já doufal že pochopíte že šlo o Silvestra, pilo se co kdo přinesl :D

Nejlepší odpověď
badisko

Zatim to neni nemoc …jen zacatek zavislosti na alkoholu zavislost se jako nemoc.. uz bere …:D
Neuraz se …ale jses peknej patlal …michat takovy hnusy dohromady ..fuj..:D

Další odpovědi
Hamon

Když je ti líto peněz, tak nepij ;)

marci1

Pozor na to, aby se nemoc z toho nestala. A není lepší to tak nemíchat ? 🙂

bolak

Těžko říct, co pamatuju svou „veselou“ sobotu, tak to bylo za odpoledne 16 piv, 6 panáků a ještě jsem stihnul vyhrát pohár za druhý místo v místním fotbalovým turnaji.

Domů (8km) sem potom jel na kole.

rigormortis

Dle mého přepočtu bylo zkonzumováno celkem 192 gramů alkoholu (čistého lihu), obecně má desítka pivo 20 gramů…takže v přepočtu jsi vypil celkem cca 10 piv.

  1. jak dlouho jsi pil?
  2. jakou aktivitu během této doby vynakládal?
  3. kdy během dne a co jsem jedl (i před pitkou)?
  4. jakou mám tělesnou konstituci? Dva metry a 130kg?

pokud byl tučný oběd (bůček atd.) navíc se pilo po celou dobu a byla vysoká aktivita, věřím tomu že mohla nastat taková situace, kdy si člověk nepřipadá opilý.

Každému pivaři se už stalo, že pil při práci a najednou zjistil, že má v sobě deset piv ale není nijak opojen, to prostě jen metabolizmus si s tím nějak poradí.

Andre5000

Nemoc to nebude, možná že jde o to, že výrobci lihovin (jako ostatně i ostatní výrobci potravin) alkohol „šidí“. Obsahuje menší množství alkoholu, než je uvedeno. Mluvili o tom kdysi i ve zprávách, teď už nevím na jaké to bylo stanici.

Questman

Btw, jde mi o to, že je mi záhadou proč jsem se neopil :D To prostě nepobírám

Questman

badisko
Náhodou to byly všechno, až na ten vaječňák, kvalitní ingredience, tak jakýpak hnusy :D
Ten blue curacao nebyl najednou žejo, byly tam takový ty poloalkoholický koktejlíky tak jsem zhruba sečetl to množství :D

badisko

hmm…aspon ze si to umis zduvodnit ..

Questman

co? o.O