Elile

Není to zlomenina?

již delší dobu m+ bolí ruka v zápěstí, od menšího nárazu a dnes měb začla bolet ruka celá od lokte dolů,když s ní pohnu mám takovou zvláštní bolest…

Nejlepší odpověď
anonym

Elile, nepanikaření není na místě. Návštěva chirurgie ano. Kdysi jsem se opřela o zápěstí, když jsem vstávala ze schodů. Křuplo v něm, ale nijak zvlášť to nebolelo. Dva roky jsem chodila s nezhojenou naštíplou zápěstní kůstkou, až jsem ji při tělocviku zlomila úplně.
Tvé symptomy mi to dost připomínají, chce to řádné vyšetření a rentgen. Neodkládej to.

Další odpovědi
anonym

Na to bude nejlepší doktor a pak možná rentgen.

kapka

Jestli to není nateklý, tak bych nepanikařila a vyčkala, jestli bolest neodezní sama. Namaž si to nějakou mastí proti bolesti, v lékárně ti poradí.