AndyT

Není to trestné?

Nedávno jsem si na FB vytvořil stránku pro ty, co mají rádi bojová, užitková aj vozidla, prostě jen komu se líbí obrázky těchto vozidel. Ale hned při prvním vkládaném obrázku, kde bylo logo Wargamingu(World of Tanks) tak mě napadlo, jestli neporušuji autorská práva, a ještě když budu uploadovat obrázky jiných aut. Neodporujeto něčemu?

Doplňuji:
Nemyslím fotky, ale jednodušše obrázky ze hry, či stáhnuté z internetu

Odpovědi
Michal Kole

nemůžeš dávat cizí obrázky. Jen ty co jsi si vyfotil svým foťákem.
Doplňuji:
Obrázky ze hry je trochu právně sporné, sice si je pořídil ty, ale vygenerované scéna patří někomu jinému (hernímu studiu).

Něco jako když dáš na web ukázky z filmu tak filmová společnost, tedy spíš její právník ti napíše email o 100 A4 stranách jaké paragrafy a v čem to porušuje, ale deakto mají reklamu zadarmo.

Luckaffdsfs

no porušuješ :) Ovšem jestli to někdo budee řešit je věc druhá. Jinak info hledně wot je tady: http://www.worldof-tanks.cz/