Není to skvělé,že několik zdejších uživatelů budou dnes v televizi?

http://tv.pro­gramek.cz/pro­gram/tv-barandov/569664772-sedm-statecnych

Nejlepší odpověď
mosoj

A na které straně budeš ty ?
Doplňuji:
Že se ptám s ochránci nepečeš takže padouch ? To ale již dávno vím !

Další odpovědi
hanulka11

ty prostě rád provokuješ – ach jo …pak se divíš co se dozvíš.....

Drap

Znovu a moc rád se na ně podívám.

anonym

Mosoji,tak si tipni!

anonym

Padouch nebo hrdina,my jsme jedna rodina!

mosoj

Mojí rodinu si neber do huby a uklidni se. Nedávno ti to tady někdo doporučoval, tak ho poslechni.

david22

mosoj: Mírni se, nerad bych tě vnímal jako záporáka na oné špatné straně. A navíc na to nemáš věk!

mosoj

Že máš pokřivené hodnoty je tvoje věc. Mně do toho netahej.

david22

Pokud začneš pozorovat objektivně, pak uvidíš, kdo má skutečně pokřivené hodnoty.

anonym

Máš kakaovou skvrnu velikosti mexického dolaru? Nemáš,tak nemel nic o rodině!

led

A co tak si dát Kolalokovú limonádu, cizinče? Na usmířenou.

anonym

Já jedině super cloumáka,Tornádo Lou.