mikee.nikee

Není to podvod ?

Dobrý den, potřebuji koupit plexisklo a tak jsem zadal do vyhledávače plexisklo a vyhledalo to mi i tuhle stránku http://www.ple­xisklo.cz/ koukl jsem se na ní a koukám 100% http://www.ple­xisklo.cz/poly­karbonat-plny-3mm-cira/ .Přijde mi to zvláštní když se normální cena pohybuje okolo 500–700 KČ. Je to podvod ? Není v tom nějaký háček ? Předem děkuji za odpovědi. :)

Mikee.nikee ;)
Doplňuji:
Omlouvám se, až teď jsem si všiml, že se jedná o polykarbonát :)
I mistr tesař se někdy utne.

Nejlepší odpověď
honza19hk

Rozhodně to podvod není, ale ...

Doplňuji:
Makrolon není plexisklo.

Další odpovědi
mosoj

Určitě je to podvod.

Tak si to zkus dotáhnout do konce. Cena 0 Kč doprava 900 Kč.
Nebuďte tak naivní.
Doplňuji:
Podívej se na dopravu !!!

Hamon

Chybí jiná odpověd.

Firma je zapsaná v obchodním rejstříku. Jestli je to jejich skutečná prezentace (tj. nejde o zneužití cizího jména), pak s případnou reklamací nejspíš nebudeš mít zasadní problém.
Jestli do toho půjdeš, dej sem vědět, jak jsi dopadl ;)

Noga

Chybí jiná odpověd.

Doplňuji:
To je určitě překlep. Na všechny ostatní výrobky mají slevu 5–20%. Takže ten co to zadával se upsal.

Hykam

Chybí jiná odpověd.

Mosoj
dal jsem osobní odběr, objednal 10 desek, přišlo potvrzení objednávky na částku 0.48 Kč

Uvidíme, co se z toho vyklube 🙂
Doplňuji:
Tak už příšla odpověď:

Dobrý den,
velice se omlouváme, ale vaše objednávka číslo: 145300029, byla stornována z důvodu softwárové chyby, která vznikla
při přeceňování cen na rok 2014 na webových stránkách www. plexisklo.cz.
Za tuto nepříjemnost se ještě jednou velice omlouváme a děkujeme za pochopení.

Kolektiv firmy Lanit plast.

LANIT PLAST, s.r.o.
Hlubočinka 809, 251 68 Sulice
IČO 25774930, DIČ CZ25774930

čížek

Chybí jiná odpověd.

Doplňuji:
firmu znám, je v poho a u osobního odběru je 0,– kč…

Lordcruss

Chybí jiná odpověd.