Není to paradox ?!

Čoika zjistí závadné potraviny,(PHM),kte­ré již zákazníci koupili v předstihu,čoika dá pokutu a obchodní řetězec(benzin­pumpa) ji zaplatí do státní kasy.Co z toho má okradený,oklamaný zákazník ? Prd! Já bych to udělal tak,že pokud se zjistí přestupek u jednoho z nich,musel by své zboží dávat určitou dobu ZADARMO ! To by se potom chovali k zákazníkům jinak!

Nejlepší odpověď
ReHu

Ať jde pokuta kam jde, stejně je tak nízká, že se prodejci stále vyplatí šidit.

Kdo jste v posledních 14 dnech kupoval Vervu a komu nafta zamrzla?
Mně jo a měla jsem přidané i aditivum.

Další odpovědi
Drap

To by nebylo špatné, jezdit měsíc zdarma. Nechci být pesimista, ale myslím , že to neprojde.

IK

Zajímavé ale složité.
Oklamaný zákazník je klamán častěji než tuší, ale kašle na to a tohle by ho spíš „namlsalo“ převrátit systém ve svůj prospěch…např. ochotně nakupovat podezřelé produkty…
Takže ano, oklamaný zákazník z toho má to, že za něho někdo honí ty zmetky a dává jim pokuty 🙂