dougie

Není to nějaký chyták?

Ted' mi přišel e-mail že jsem byla vybrána a že mám nárok na jeden hrnek s fotografií zdarma,není to zase nějaký chyták?
(server www.vistaprint.cz )

Nejlepší odpověď
anonym

Já od nich obdržel,že mám zdarma 250 vizitek,ale nevyužil jsem toho.Když ptáčka chytají,pěkně mu zpívají. Je to marketingový tah.

Další odpovědi
hanulka11

zřejmě když si něco objednáte tak ten hrnek dostanete

lepší je nereagovat

johana 56

Zadarmo asi nebude.Buďto si něco objednáte,nebo určitě zaplatíte poštovné.