Není to diskriminace ?

Je známo, že ženy mají menší platy než muži, ale proč mají stejné porce jídla v závodní jídelně ?!

Nejlepší odpověď
hanulka11

protože si platěj stejnou cenu jako chlapi

Další odpovědi
Drap

Taky bych to tak viděl. Osobně bych nařídil vydávat jim o 5O% většéí přílohy, jako částečnou kompenzaci za ten nízký plat.

led

Prácu ale urobí rovnakú ako muž?
Nezáviďte, buďte rád, že sa naje aspoň na pracovisku, aspoň vám doma ostane viac :)

annas

Přece když mají ženy menší platy, je správné, že platí i za jídlo méně… To není diskriminace, ale závist. 🙂

anonym

Teda nezávidím, když spolupracovnice sní 6 knedlíku, když já osobně s tím mám co dělat! -)

johana 56

Někdy jich bylo i 8,spolupracovníci je ochotně přenechávali.

annas

To je fakt síla. Může potom ještě pracovat?:-))

anonym

hanulka11, ale namakaj stejně jako chlapi?!

Sůwa

Neber jako práci pouze manuální, taky někdo dělá hlavou !!! 🙂
A třeba i DOBŘE, LÉPE, NEJLÉPE !!!