ki-qi

Neni tahle holka cvok??

Moje tedkon uz bejvala kamaradka me furt urazi a strapnuje kdyz mam neco novyho nebo hezkyho tak mi to znici … pritom ja se jeji veci nemuzu ani dotknout jinak ji to musim platit… dneska sem se ji postavila a ona vsem neco o me nakukala nikdo ze tridy se semnou nebavi ☹:-( je to normalni nemela by jit k psychousovi ??

Nejlepší odpověď
Drap

Neznáme ji, takže její duševní stav nejsme schopni posoudit.

Další odpovědi
iceT

Pokud ti zničí tvoje věci,tak jí je taky nechej zaplatit,když to ona chce po tobě.Udělej si soupis věcí,které ti v budoucnu zničí,hlavně si nechej účtenky od nich a klidně i kontaktuj její rodiče, nebo i učitele,protože od toho tam učitel je,pokud se situace bude i nadále opakovat.Že se s tebou nebaví celá třída?To se neboj,ono je to zase přejde…

anonym

Má-li člověk pochyby o duševním zdraví druhého, měl by se – brzičko, nechat vyšetřit sám…
😉
Co ty na to?

Irisa

Podle tvého popisu ti ty věci závidí :D… jak roztomilé… já bych si to sní vyříkala a pohrozila: jestli nechce platit ty zničené věci, ať toho nechá… a je klid