Elk

Není ta kamera moc levná? Máte s tím zkušenosti?

http://foto.ba­zos.cz/inzerat/34430780­/Sportovni-digitalni-minikamera-MD-80-100-nova.php

Odpovědi
anonym

Na ´čínských´ webech ji lze koupit okolo $7, takže mi tahle připadá spíše drahá…
😉

mosoj

Jenom upozorňuji. Jiná kamera se nabízí, jiná je na videu !

Kamera přijde přímo na tvoji adresu z Číny. Protože se vytěžují kontejnery ( proto tak nízké poštovné) dodací lhůta je až měsíc, platba samozřejmě předem.

Kamera má nízké rozlišení 640 × 480 a neumí nahrávat do smyčky.
Fungovat asi bude, kvalita daná rozlišením. I zboží dostaneš. Již jsem takto objednával zboží. Sice na Aukru ale stejným systémem.
Cena se mně vzhledem k poštovnému zdá přiměřená.

ivzez

S kamerami nemám zkušenost vůbec žádnou.
Ale hodně často se setkávám se stížnostmi
na nepoctivě jednající prodejce z Bazoše.

Takže doručím zvýšenou pozornost až nedůvěřivost.