Toreta

Není stíhán jako uprchli policie po něm patra od roku 2011 pro nástup trestu na jeden rok…

Odpovědi
anonym

A co mi stím?

sio

Tak to by se měl vejít. Ale asi bude znovu stíhán pro maření za to nenastoupení, protože zastavení trestního stíhání platí jen pro případy delší 8 let. Ovšem jak to bude , pokud bude amnestován, to už vám fakt nepovím. V podstatě by byl stíhán za nenastoupení trestu, který byl mezitím zahlazen, ale na druhé straně jde o úplně jiné soudní stíhání.....

anonym

  • co my stím?