Není sexistické koupit dceři třeba 5tileté dvoudílné plavky?

Když pod ně ještě nemá co dát?

Nejlepší odpověď
hanulka11

proč by to mělo být sexistické? Vyrábějí se i pro mladší. Ale ty menší by nemuseli ani mít ten vršek, ale děvčata rády napodobují maminky tak jí to dopřejte.

Další odpovědi
žolik

Pětilatá dívenka může mít dvou dílné plavky,bude si připadát víc dospělácky to dívenky mají rádi.

Zdroj: žolík

arygnoc

neopičíme se příliš po americe?

5leté děcko se klidně může koupat i nahé.
nahota je přirozená.

DDarent

Pokud jem alá, může se koupit i nahá...... 2 dílné plavky klidně.....

bohyno5

Moje 3letá dcera takové plavky dostala a taky mi to přijde úchylný.Vršek jsem ,,nechtěně" zypomněl u vody.