Michal Kole

Není pro ženu tampón nepříjemný? Jaké to je to mít „zasunuto“ tam dole ?

http://bijak.bles­k.cz/clanek/bi­jak-novinky/174472/tr­apas-v-cannes-herecce-koukala-snurka-od-tamponu.html

Nejlepší odpověď
bolak

Kde dole, myslíš na budějovicku?

Další odpovědi
iceT

Tampon správně zavedený není nijak nepříjemný,nikde netlačí,nikde není cítit.Jen,když už je hodně nasáklý,má tendence vyklouznout,tehdy se tlačí ven a tehdy je to nepříjemné.

Amie

Lepší kus šnůrky než odlepená vložka a červené kalhotky. Takže myslím že rozhodnutí „co je lepší“ je jasné.

quentos

ten článek nechápu. Jakápak „ostuda“ – vždyť je to přirozené a normální. To snad do toho bulváru psalo pubertální děcko.