PanPes

Není pozdě začít?

Není pozdě začít s cyklistikou s vidinou dostat se do stáje Pro-tour?
V 15 letech? Když zvládám i delší třeba 70 km etapy na horském kole?

Nejlepší odpověď
anonym

…„70 km etapy na horském kole“…
To je naprosto nic neříkající – v jakém terénu, na jakém kole, v jakém čase, v jaké ´pohodě´…
😉
Ale nikdy není pozdě.
Jen – pokud možno se přihlaš do nějakého oddílu, protože jednak samotnému se jezdí ´špatně´, ale hlavně v oddíle budeš mít odborné vedení, pokud jde o techniku, ale i pokud jde o taktiku, rozumnější přístup k materiálu a hlavně budeš moci své schopnosti porovnat s jinými jezdci.
Pak, možná, zjistíš, že „ProTour“ není tvůj ´šálek iontového nápoje´ a budeš se věnovat ´jiné´cyklistice. A nebo – naopak – budeš pro získání postu v ProTour lépe připraven a i motivován.

Další odpovědi
Ivča369

NIKDY NENÍ POZDĚ !!!!!
na tvém místě bych trénovala a trénovala až by s tebe byl mistr doufám že se ti to povede!
DRŽÍM PALCE ! a opravdu není pozdě začít s cyklistikou v 15 letech ! (to mi věř)