Není použití kondomu, dle tohoto návodu zbytečně složité nebo je to jen tak složitě psané?

http://krasna­.nova.cz/clanek/jak­nakluky/kondom-nebo-prasky-nebo-oboje.html

Nejlepší odpověď
jmhad

doporučení jsem nečetl,ale je to jednoduché – rozbalíš-vyjmeš-nasadíš,pokud máš na co a natáhneš

Další odpovědi
Pájo

Návod obsahuje všechny podstatné informace, pro jeho správné použití… nepříjde mi, že by to bylo nějak složitě popsáno, natož aby se v praxi jednalo o něco složitého. Jde také hodně o cvik (praxi).