Není nezákonné prodávat knihy Lidské tělo jako encyklopedie pro děti, když je tam nakresleno tamto čím se čůrá?

Nejlepší odpověď
pokazdejinak

myslíte penis? nebo ústí močové trubice hned vedle vagíny?

nevím proč vám to vadí – je to lidské tělo, tak kde jinde by se to mělo ukazovat než v encyklopedii – chcete to dětem vysvětlovat nad pornografickým časopisem?

Další odpovědi
Alesh

🙂

  1. nakresleno (ne vyfoceno)
  2. to nemá pornografický podtext
  3. je prospěšné vzdělávat dítě i v této oblasti

fcoop

Zařízení na kadění vás nechává v klidu?

barnajka

A víš co je vůbec nejhorší?!
Že tamtím se NEJEN čůrá, ale i… no zkrátka Sodoma a Gomora!!! :D

led

Nezákonné by bolo odmietnúť takúto knihu predať.
Neviem, prečo by dieťa, ak ho to zaujíma, nemohlo poznať konštrukciu svojho tela.