Avatar uživatele
anonym

Není nehygienické, když se v hospodě sklenice jen opláchne ve škopku a nezdezinfikuje po hostech ?

Co když má třeba host opar na dásni nebo nějakou infekci na zubech nebo dokonce něco hrošího, třeba chřipku nebo anginu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4560 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Čím dál častěji mám pocit,že lidstvo nezmizí vinou válek,mimozemšťanů ap.,ale přehnanou hygienou,„zdravou stravou“,pojí­dáním,a používáním neskutečného množství chemie (v prášcích,jí­dle,různých vylepšovadlech krásy,ap..Za „hit“ poslední doby považuji bezdotykový dávkovač mýdla pro děti.Všechny tyto věci vpodstatě likvidují přirozenou imunitu lidského těla.Tím,že je příliš opečováváno,přes­tává vytvářet obranné látky v těle.Samozřejmě to neznamená,že budu pít nápoje z upatlané sklenice a žít ve špíně.Takže na umytí postačí horká voda,kulatý kartáč a po umytí opláchnout (ochladit),ve studené vodě.Večer po skončení provozu,umýt,třeba v myčce.A kde se mi to nelíbí,tam už nejdu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Co ti na to napsat. Prostě nemusíš po někom chlastat!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

Opar, infekce, mononukleóza…to už jsou dneska prakticky dědičné choroby, ale dědí se jenom v rámci teritoriálním ze štamgasta na štamgastu. Chlapce z bubliny by tohle možná odradilo, ale nás vytrvalce nějaká prkotina nemůže vyděsit. Koukával jsem pravidelně na zprávy a vím že když někdo spadne ze 4 patra z paneláku a pak se voklepe jako by nic a jde dál, je to většinou ožrala, abstinentovi už by po takovým skoku kopali parcelu. Pivo je taková investice do života pro chudé, kvůli tomu se chodí do hospody. Ale ty asi holt nebudeš takový ten bohém co po hostech kteří už odešli dokuřuje nedopalky z popelníků. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Sklenice by se neměli jen oplachovat, ale i umývat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Kdo se bojí,nesmí do …hospody!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek