Není nehygienické, když se v hospodě sklenice jen opláchne ve škopku a nezdezinfikuje po hostech ?

Co když má třeba host opar na dásni nebo nějakou infekci na zubech nebo dokonce něco hrošího, třeba chřipku nebo anginu?

Nejlepší odpověď
tom004

Čím dál častěji mám pocit,že lidstvo nezmizí vinou válek,mimozemšťanů ap.,ale přehnanou hygienou,„zdravou stravou“,pojí­dáním,a používáním neskutečného množství chemie (v prášcích,jí­dle,různých vylepšovadlech krásy,ap..Za „hit“ poslední doby považuji bezdotykový dávkovač mýdla pro děti.Všechny tyto věci vpodstatě likvidují přirozenou imunitu lidského těla.Tím,že je příliš opečováváno,přes­tává vytvářet obranné látky v těle.Samozřejmě to neznamená,že budu pít nápoje z upatlané sklenice a žít ve špíně.Takže na umytí postačí horká voda,kulatý kartáč a po umytí opláchnout (ochladit),ve studené vodě.Večer po skončení provozu,umýt,třeba v myčce.A kde se mi to nelíbí,tam už nejdu.

Další odpovědi
anonym

Co ti na to napsat. Prostě nemusíš po někom chlastat!

bolak

Opar, infekce, mononukleóza…to už jsou dneska prakticky dědičné choroby, ale dědí se jenom v rámci teritoriálním ze štamgasta na štamgastu. Chlapce z bubliny by tohle možná odradilo, ale nás vytrvalce nějaká prkotina nemůže vyděsit. Koukával jsem pravidelně na zprávy a vím že když někdo spadne ze 4 patra z paneláku a pak se voklepe jako by nic a jde dál, je to většinou ožrala, abstinentovi už by po takovým skoku kopali parcelu. Pivo je taková investice do života pro chudé, kvůli tomu se chodí do hospody. Ale ty asi holt nebudeš takový ten bohém co po hostech kteří už odešli dokuřuje nedopalky z popelníků. :)

Drap

Sklenice by se neměli jen oplachovat, ale i umývat

anonym

Kdo se bojí,nesmí do …hospody!