speedy111

neni mrazivejší komentrář nežli ,že lidé umírají nepřpraveni na smrt,jako nebyly pripraveni na život

ffff

Nejlepší odpověď
fcoop

Těbůh.

Další odpovědi
WeeBear

Hodně lidí si smrt přeje a připraveni na ni jsou. (zkušenost starých a velmi nemocných lidí, žijících jen na lécích a přístrojích)

Stejně jako miminko připravují na svět
rodiče a postupně mu pomáhají si zvykat..

Každopádně komentář otřesný..

dudu

Moje známá, dnes již letitá lékařka říká, že na smrt si zvyknout nejde. Lze se ovšem na ni důstojně připravit, nelze si ale předem důstojnou smrt zajistit.
Smrti se prý bát nemusíme, bohužel někteří z nás toho umírání.
Vyvolení jedinci východních civilizací údajně mají schopnost a psychickou sílu hrdě vyčkat na svoji smrt přesto, že dlouho předem znají rok, den i hodinu skonu.

lexx

Víte co ? Nechci zde tahat politiku ale po zhlédnutí dnes dopoledne programové konference ČSSD (ČT1) a co se tu na nás chystá mi přejel mráz po zádech. Tohle není reforma a úsporné škrty, to je cílená genocída vlastního národa, příprava na pozvolné umírání v chudobě a nedostatku.
Kdo neumí krást ať chcípne – dalo by se říct. Dobrou noc.