Avatar uživatele
samicek333

Není divné, že nemám facebook?

Ahoj, není to tak trochu divné? Jako jediná ze třédy ho nemám a jsem proto podle nich divná, jenže já se tam ale přihlásit nechci. Nejde mi to tam a přijde mi to jako zbytečnost…není to podle vás divné,měla bych si ho zařídit? Že prý je strašně užitečný.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, www, Adula.57 před 4529 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Není to divné, ale obdivuvhodné !!!
Pokud ti to sedí, vyhovuje, nechceš – drž se toho, je to jen tvoje volba a ne volba ostatních.
Klobouk dolů před tvým rozhodnoutím 😉
Doplňuji:
Sorry za překlepy, T9 si se mnou dělá co chce a já to nečtu 😁

Upravil/a: www

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

je to nesmysl, že je to divné…já bez něj klidně existuji a nic mi nechybí

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Není.Buď ráda a vydrž.FB je k ničemu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kropitko

Můj muž taky nemá FB a žije, já ho mám jen proto, že starší děti se mnou nebydlí a přes FB se mi s nimi dobře komunikuje. Podle příspěvků, které tam dávají mám o nich přehled.Kdybych jim měla každý den volat, tak se nedoplatím,,:-)

Takže si z toho nic nedělej a netrap se tím. Řekni spolužákům, že jsou divní oni, když se nedokáží zkontaktovat bez FB.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nepřipadá mi. Taky nemám a nikdo mě ještě nedal žádný solidní argument, v čem je užitečný

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

Co to je?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
matt

můžeš si založit google+,je určitě lepší :D, jinak určitě to je zbytečnost a už je in zrušit si fb :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
okoun

Užitečný.....­......?To určitě, je to jen na dvě věci na … a na nic, ja ho taky nemam a jsem štastnej.....­.......
koukni se na:http://www.you­tube.com/watch?v=22gU­YhzG3iI(xDD)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek