Avatar uživatele
Pokročilý

Není čistě piškotový 250 g šlehaný beránek za 44 kč předražený?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

já bych řekla, že cena je průměrná bývá i dražší

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Tak to máme 176 Kč za kilogram výrobku.Když spočítám mouku,vejce,cukr a vodu + energie (maximum 1 kW/h = 5,00 Kč) a nějakou tu ozdobu,tak doma upečený beránek vyjde přibližně 35 Kč.
Vím to,proto že manželka peče dorty a jiné dobroty.
Vše,nejen beránek je u nás v republice předražené.
Třeba náklady na jeden šálek kávy vyjde cca na 2 Kč i s cukrem,ale v restauraci kávu pod 10 Kč nekoupíš!


Avatar uživatele
Zlatý

Možná je,já to nekupuju,ale na druhou stranu když si spočítáte suroviny,plus elektriku plus práce,tak doma to vyjde asi o dost dráž.
Tak jak když si zajdete na meníčko,za 60|70 kč doma oběd z masa neuvaříte,tak leda studentský řízek.


Avatar uživatele
Zlatý

Sečti suroviny, energii, mzdy, doprava, zisky zúčastněných a vyjde toto.
Pokud se ti zdá předražený, kupovat ho nemusíš.

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 435
Zlatý gecco 275
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 269
Zlatý mosoj 242
Zlatý briketka10 153
Zlatý annas 151
Zlatý ReHu 132
Zlatý Lamalam 112
Zlatý quentos 111

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.