Není čistě piškotový 250 g šlehaný beránek za 44 kč předražený?

Nejlepší odpověď
hanulka11

já bych řekla, že cena je průměrná bývá i dražší

Další odpovědi
anonym

Tak to máme 176 Kč za kilogram výrobku.Když spočítám mouku,vejce,cukr a vodu + energie (maximum 1 kW/h = 5,00 Kč) a nějakou tu ozdobu,tak doma upečený beránek vyjde přibližně 35 Kč.
Vím to,proto že manželka peče dorty a jiné dobroty.
Vše,nejen beránek je u nás v republice předražené.
Třeba náklady na jeden šálek kávy vyjde cca na 2 Kč i s cukrem,ale v restauraci kávu pod 10 Kč nekoupíš!

iceT

Možná je,já to nekupuju,ale na druhou stranu když si spočítáte suroviny,plus elektriku plus práce,tak doma to vyjde asi o dost dráž.
Tak jak když si zajdete na meníčko,za 60|70 kč doma oběd z masa neuvaříte,tak leda studentský řízek.

ReHu

Sečti suroviny, energii, mzdy, doprava, zisky zúčastněných a vyjde toto.
Pokud se ti zdá předražený, kupovat ho nemusíš.