Pajus89

Není chování Applu ve sportu se Samsungem až příliš sobecké??

Místo toho, aby ukázali, že je jejich produkt lepší, tak radši hází špínu a obviňují z kopírování
Doplňuji:
Omlouvám se za překlep…samozřejmě ve sporu :))

Odpovědi
DDarent

Já chci tablet od Samsungu hlavně proto, že si z applu si dělaj pr…l protože se Apple nemůže pořád vytahovat na firmi jemu konkurující, když má nějaký kšunty predražený!!!!! jako dát za sr…u co nic neumí a jediná věc která tam je dobrá (APP store) má Android 3.0 i ostatní OS taky akorát v jiný podobě!!!!

Ipad 2 by mněl stát tak 7000Kč
Ipad 3000Kč
Iphone 4 6000Kč

baghira

Konkurenční boj je regulérní válka. A nepočítají se metody a způsoby, ale jenom výsledky.

Děda Louda

Nepřipadá mi, že by na penězích bylo něco sobeckého.

led

Aple to robí preto, nie že by ich produkty boli lepšie, ale majú svoju cenu a nie každý si ich môže dovoliť. Teda, kto má Aple je In. Celé to považujú za útok na ich meno. V celej svojej histórii postupovali týmto spôsobom. Ak si pozriete vývoj výpočtovej techniky od začiatkov, bude vám jasná ich politika: „Nie ja (Aple) som zlý, ale konkurent si dovoľuje mať lepšie výrobky. Tá drzosť!“

P.T.

Patenty a jejich doslovná definice mají ve světě spotřební elektroniky obrovské problémy. Slovíčkaření dokáže hodně. Samsung v tom taky není nevinně, resp. podal v zahraničí na Apple také několik žalob založených na principech a definicích patentů firmy.

Tohle je nekonečná válka…