Cohen

Neni blbý mít v paneláku v koupelne o rozměrech 1,40 m x 2,30 m rohovou vanu a sprchovy kout, kdyby se tam obojí vešlo?

Nejlepší odpověď
gecco

Proc by to bylo blbe??
Kdyz to tam nacpes…
😉

Další odpovědi
mosoj

Nevím jak chceš mít dlouhou vanu, ale ono se to tam nevejde.

anonym

není, ale neumí si představit, že se to vejde. dveře 60 by musely být na kraji šoupací, sprcháč 70 a vana zbytek. umyvadlo mini

marci1

Blbé ne, ale obávám se, že by to tam nevešlo. Ve zdroji je větší koupelna a je to tam dosti natěsno.
http://www.no­vinky.cz/bydle­ni/jak-na-to/332296-malou-koupelnu-zrekonstruovali-levne-vesla-se-vana-i-sprchovy-box.html

Mc Merkurion

neni,vany se daj koupit malý,záleží,kde je vstup,ale vejít se to tam může ( https://www.go­ogle.cz/search?q=pa­nel%C3%A1ku+v+kou­pelne+o+rozm%C4%9Brech+­1,40+m+x+2,30+m+ro­hovou+vanu+a+sprcho­vy+kout&newwin­dow=1&source=lnms&tbm­=isch&sa=X&ved=­0ahUKEwjxlsfw9bXJAh­XEWywKHXr_CfMQ_A­UIBygB&biw=1366&b­ih=653#newwin­dow=1&tbm=isch&q=ro­hov%C3%A1+vana+v+mal%C3%­A9+koupeln%C4%9B) – ale osobně bych zkombinoval sprcháč s vanou…

da ny

S rohovou vanou to bude asi těsné. Vana 1,6m + sprcháč by byly bez problému
🙂