slad08

Nenastavitelný zvuk v PC.

Mám problém se zvukem v PC. Dnes jsem čistil svůj počítač a poté jsem zjistil, že vubec nemohu najít zvuk. Na pc v liště start v pravo dole nemohu najít obyčejnou ikonku na ovládání zvuku. Tudíž nevím jak ho zapnout. Nevím jestli si mám nainstalovat nějaký hardware nebo tak. (Ani v ovládacích panelech nemohu nastavit zvuk)

Prosím o odpověď
Doplňuji:
Nevíte co mám tedy dělat?

Odpovědi
ven.cik

Zkontroluj kabely, jestli jsou všechny zapojený, jestli není nic vypadlý…A třeba zvukovku jestli nemáš vypadlou…

Vodpovedi

Toto se mi stáva taky. Na starším počítači jsem to dělala tak, že jsem šla do startu, napsala do vyhledávání hlasitost (v případě Angličtiny sound nebo tak něco) a pak jsem klikla na ikonku s nápisem: Upravit hlasitosti. A tam jsem si to seřídila. No a jinak většinou jsem restartovala počítač aby se mi tam ikonka ukázala. Hlavně jde o to jaký máš počítač/notebook.