DoctorWho

Nenáročné multiplayer hry.

Dobrý den.
Potřeboval bych nějakou nenáročnou ,nezávislou multiplayer hru..
Nemělo by to být nějaký MMORPG a takové hry ,třeba jen 2D pro zábavu..

Odpovědi
dmatejek777

HRY.cz 🙂

bokes

Zkuste třeba renesancnikra­lovstvi.cz tady vám dám na to článek a snad vás zaujme, je to opravdu dobrá hra.

Renesančí královstí je středověká RPG pro více hráčů. V této bezplatné hře je vaše postava součástí rozsáhlé společnosti, která vám pomáhá růst a rozvíjet se. Řemeslník, válečník nebo politik, i vy si najdete způsob, jak přispět k rozvoji své komunity. Hráč se dostává do Evropy v 15. století, může pomoci českému národu k rozmachu nebo se naučit cizímu jazyku v rozsáhlém světě po celé Evropě.