Petula02

Nenáročné hry

Dobrý den,chtěl bych vědět jaká hra by šla na tomto pc procesor:AMD sempron™ 2200+ 1.50GHz RAM: 1,00GB je 32 bitový.Díky
Doplňuji:
Nejlépe střílečku z pohledu 1 osoby.

Odpovědi
akvidzerp

Hodně her.Napiš jaký žánr tě zajímá.
Doplňuji:
Tak to bych ti doporučil třeba call of duty 1,medal of honor 1,jsou to hry z 2.světový války a jsou fakt povedený a těch adventur je hodně,myslim si že ti půjde většina ty nebývají až tak náročné.Z těch co znám a hrál jsem ještě na horším počítači než máš ty jsou např. 6 ženichů a 1 navíc,nukleární karel,mrazík atd…

Petula02

Call of Duty i Medal of Honor mi píšou :GLW_StartOpenGL () – could not load OpenGL subsystem co stím?

Petula02

No buď střílečku nebo nějakou adventuru.