anothertyn

Nenapsali byste mi prosím vás nějaký (jakýkoliv) pěkný citát?

Nejlepší odpověď
annas

Každé se mu líbí jiný. Vložím vám odkaz, vyberte si sám.
http://citaty­.net/temata/

Opakuji si citáty, i když je střídám podle nálady, podle toho, co se děje atd.

Např. Antoine de Saint-Exupéry:
" Poušť je krásná právě tím, že někde skrývá studnu."

„Správně vidíme jen svým srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.“

Filozofické myšlenky. Můžeme si je vyložit třeba tak, že skutečnou hodnotu určitých věcí (např. zradu, nenávist, faleš atd.) někdy poznáme, až je pozdě. Je důležité, že jsme si ale uvědomili, že jsme šli po nesprávné cestě a pochopili, že je třeba změnit směr.

Další odpovědi
mokrygorky

Ale noo.. Hledejte. To už tu bylo také celkem hodněkrát

teufl

Lež má krátké nohy, ale zato pěkné. – J.Žáček

setapouch

Ne.

Nevíteto?

Tady jsem na něco takového odpovídala: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jake-jsou-tri-nejkrasnejsi-tri-nejpravdivejsi-a-tri-vubec-nejlepsi-citaty-ktere-jste-slyseli-ci-si-precetli 🙂

PetrXY

Nevím od koho je – „Pocit vlastní geniality je první známkou toho, že člověk je debil.“

ivzez

Annas,
tyhle dva mám také ráda.