nikolenka25

Nenapadne ho?

Chci se zeptat, mám doma laboratorní potkanici které je 2roky.Chtěla jsem koupit samca ale mamka mi to zakázala.Tak jsem chtěla koupit samici.Může moje potkanice tu jinou zakousnout nebo napadnout když moje má svoje teritorium? A nebo když dám do klece malého samce bude se o něho starat? Předem děkuji

Nejlepší odpověď
Berušinka

Zkusila bych hodně mlaďoučkou samičku, je to tak 50 na 50, buď jí přijme nebo ne. Takle dopředu se to těžko může odhadnout.
Nejdřív bych ale pečlivě umyla klec, ve které máš tu svojí potkanici, koupila bych tu maličkou a dala jí nejdřív do klece, pak teprve tu tvojí. Snad rozumíš =)

Další odpovědi
Bloncka

Ahoj mám doma také 5 potkanů. Nejdřív jsem měla samici a kní sem časem dokoupila sace , ale ne malinkýho jak ty říkáš) měli spolu tři miminka a všechny sem si nechala. Nebyl problém byly spolu normáln. Ale měla jsem samici která jednoho samce zabila když sem ho dala k ní . Záleží na tom jak se prostě samice zachová. Musíš to zkusit a uvidíš sama buďto je necháš oddělený a nebo to půjde a budou spolu.Každá samice si jinak brání své teritorium ;))

ßlonĐee

V prvním týdnu se budou trochu prát ale pak ji k sobě vezme!Skus sehnat nějakou přibližně stejně starou jako je ta tvoje!;)
Já mám doma dvě samice a moc dobře spolu vycházejí!!