zuzka.67

Nenapadají vás nějaké témata na fyzikální projekt?

Odpovědi
arygnoc

pošepkajte, aký?
fyzika má niekoľko takých menších pododborov, napr. mechanika, optika, dynamika, akustika, elektrina, atómová fyzika a ešte pár stoviek odborov, odvorčekov, pododborov a pododborčekov.

Keď chcete niečo fakt jednoduché, doporučujem optiku, je to efektné a netreba veľa pomôcok – napr. Cameru obscuru (že si to už na nete nájdete?), môžete ňou napr. sledovať blížiaci sa prechod Venuše pred Slnkom (astronómia).

hanulka11

Mě ne – nejsem na fyziku kovaná a tebe napadají?

Michal Kole

NAUČ SE PLAVAT a vypracuj práci jak se udržíš na vodě a jak se ve vodě pohybuješ.

archimedův a pascalův zákon
bermuliho rovnice