martin14

Nenajde se někdo kdo…

má účet na českých torrentech a nechodí na něj, jestli někdo na ně nechodíte nedali by ste mi ho mají tam plný počet registrací takže se nemůžu registrovat.
Doplňuji:
Dobře počkám si děkuji.

Nejlepší odpověď
bolak

Vastní účet ti nedám, ale pošlu správci žádost a uvidíme jestli nepovolí.
Jak to dopadlo ti dám vědět, až naprší a uschne, ok? > http://pocasi­.idnes.cz/ (cca v úterý)

Zatím můžeš zkusit ulozto, warcenter, rapidshare,hel­sare,dc++,iso­hunt a další pochybné servry.

Další odpovědi
SonsyMite

A proč zrovna české torrenty? stejně je hostitel thepiratebay.se