nikolqa.o

Nenahlásila jsem návštěvu jiného lékaře.

Dobrý den,

mám dotaz. Nedávno jsem byla na gynekologii „poprvé“.. Doktor se mě ptal, jestli už jsem někdy byla na gynekologii.. Ze všeho toho stresu jsem řekla že ne, i když už jsem tam jednou byla (je to skoro 2 roky zpět a byla jsem tam jen jednou).. Vadí, že jsem řekla že ne (v tom stachu jsem si na to ani nevzpomněla) ? A mám to při další návštěvě v lednu nahlásit, nebo to můžu nechat tak, jak to je ?

Děkuji za odpověď..
Doplňuji:
Šla jsem si tam jen jednou pro antikoncepci.. Žádný problém jsem neměla.. Pak jsme se ale odstěhovali a už jsem se tam nedostala..

Nejlepší odpověď
Awe

Podle mého záleží proč si tam byla.Jestli bylo vše v pořádku a nebyl žádný problém tak to hlásit nemusíš…Ale jestli-že si měla nějaký problém tak určitě není chytré toto neříkat
Doplňuji:
Tak je to nepodstatné,pouze bych se zmínil o tom jakou anti jsem bral