sznamko

nemyslíte že by se sem hodila tabulka s návštěvností?

ať jsem hledal jakkoli nic jsem nenašel…a bylo by to docela i užitečné nemyslíte?

Odpovědi
Jahoda

Ano, já souhlasím. Kdysi tu byl i nápad, že u přezdívek by mohly být tečky. Zelná by znamenala, že je uživatel online a např. červená, že tu není. Já chodím na Ptejse.cz a tam mají na levé straně tu tabulku a v ní jsou vypsáni ti, kteří na té stránce jsou. Myslím, že je to dobrý nápad a mohlo by se to zde zavést :)

terry

Vzhledem k tomu, že admini z toho tu nechtějí mít chat ale pouze odpovídání na otázky, tak je značení on-line pro toto zbytečné.