Pajus89

Nemyslíte si, že se z těch všech mobilů za chvíli zblázníme??

Každou chvíli se objevují recenze na nové telefony, které výrobci chrlí jak na běžícím páse. Opravdu lidé kupují nové telefony tak často, že se to vyplatí? Nebylo by lepší tvořit méně modelů, ale kvalitnějších??

Nejlepší odpověď
beer

Výrobci dobře vědí, co dělají. Telefony se zkrátka kupují a s novými funkcemi dál kupovat budou, jsou to přinejmenším zajímavé a chytré hračky.
A máš pravdu, jsou už tací, že jim z těch founů doslova hrabe ))
Znám jednoho, ten jde čistě po novinkách, ročně mu projde rukama x telefonů (prodává-kupuje furt dokola), pořád něco řeší a až je konečně vyřešeno, uuuuž má starosti s novinkou. Je to sice odborník na founy, kontakt s běžnou realitou ale už bohužel dávno nemá. A povídat si s ním – to nejde vůbec..
Jak člověk něčemu doslova propadne, zblbne pak už lehce )

Další odpovědi
Deli

Jsou to hračky pro dospělé a tahačky na kačky. Mám roky starší Nokii a jsem spokojená.

Spíš si myslím, že zblbneme z toho, že už si bez mobilu nedokážeme domluvit ani sraz cestou z práce ve městě…

Berušinka

Také to „šílenství“ nechápu, i když se pár „bláznů“ najde. Mám stejný názor jako ty. Pro mě je telefon přístroj, se kterým můžu volat a posílat sms, přijde mi blbé „dopovat“ ho nejrůznějšími funkcemi, ale je to čistě můj názor. Na ostatní je přeci PC nebo TV, ne?

Babunka

Mně zase vyhovuje mít v mobilu pár fajn funkcí. Už jsou prostě pryč doby, kdy byly mobily černobílé, stejně jako televize.. Ale zase je to jen můj názor. :)

RomanP

O mobily jako takové se zajímám už několik roků. Je pravda, že výrobci chrlí typy na kvantitu a ne na kvalitu. Ovšem nejvíce záleží na koncovém zákazníku jaké on má představy o tom na co přesně mobil chce a co v něm má být. Je spousta typů, které se kdysi vyrobily a našlápnuto na to být nejlepší sice měli ale prodalo se jich třeba jen pár kusů a typ mobilu se stal historickým a hlavně neprodejným, protože se na trhu objevil nový typ třeba od jiného výrobce, ale byl technicky lepší. Můj osobní názor je ten že výrobci chtějí donutit koncové zákazníky aby kupovali mobily nejlépe každý měsíc, oni nepotřebují aby si zákazník koupil kvalitní telefon, který by mu vydržel třeba 5 roků . Oni potřebují točit peníze tak jako v celé elektronice jako takové