Eya

Nemůžu stahovat

Nemůžu stahovat vůbec žádné soubory, nejdou mi spustit on-line hry. Nevím čím to je, prostě to najednou přestalo jít. Děkuji za odpověď

Odpovědi
GangstaHelper

Na to je příliš málo detailů. Třeba vyzkoušet jiný prohlížeč, nebudu říkat, kde stáhnout, když ti to nejde, bude třeba nahrát na flashdisk u někoho a instalovat odtud. Doporučuju Firefox, pokud jsou problémy právě s ním tak vyzkoušet v Internet Exploreru…

alenka901

Pokud vám nejde video přehrát, pravděpodobně nemáte aktuální verzi Adobe Flash ve svém prohlížeči.. Stránky doporučuji prohlížet ve FireFox 3+, Opera 9.5+, případně v Internet Explorer 7+.
stáhnout můžete v odkaze
www.stahuj.cen­trum.cz/grafi­ka_a_design/a­nimace/flashpla­yer/

Attack-design

možná ten vir, nebo chybí zásuvný modul, ten by ale neměl mít vliv na stahování