Gabi Aredhel

Neznáte název písničky, v níž si povídají dva milenci po prožité noci a v pozadí je slyšet kokrhání?

Před časem jsem slyšela písničku v rádiu a je docela dost stará, jediné co si pamatuji, že tam nějakou francouzštinou (španělštinou?), nevím přesně, kterým jazykem povídají dva milenci po vášnivé noci a také si pamatuju kokrhání kohouta.. Vůbec nevím, jestli si to pamatuju dobře, ale za zkoušku to stojí.. třeba ji někdo zná :) Budu moc vděčná!

Nejlepší odpověď
lejdy.můn

Snad se nepletu… 🙂
http://youtu.be/rp7mam­Cpdcc