fra

nemůžu se zbavit ASK jako domovské stránky, co s tím ?

Nejlepší odpověď
Sůwa

ASK se stáhnul s nějakým programrem a pak už funguje samostatně. Stačí odinstalovat ASK třeba pomocí REVO UNINSTALLER a na původní domovské stránce dole znovu zatrhnout, aby byla opět jako domovská.

Další odpovědi
mojitek

tak s tím ASK mám taky zkušenost.Snažil jsem se odinstalovat vše od ASK -mazalo se to dost dlouho,asi 50 minut.Ale pak mi úplně zkolabovalo PC a nikam jsem se nedostal,prostě jen modrý monitor a jinak prázdno.Zkolaboval celý systém.Na to pozor..
Doplňuji:
oprava-ne 50 minut,ale asi 5 minut