Džanička

Nemůžu se přihlásit na Skype, prý ho mám restartovat, poradíte mi jak??

Doplňuji:
Když si stáhnu novější verzi Skype, nepřijdu o přátele, které mám na Skype uložené?? A o všechny zprávy??

Nejlepší odpověď
geoorg

jako když ho normálně vypínáš – v liště u hodin klikni na jeho ikonu pravým tlačítkem a pak dej ukončit/quit. Pak ho zase normálně spusť.

Další odpovědi
Alesh

Přátele máš přeci uložené na serveru. 😉
Historie bude nespíš někde v tvém kompu. Záleží, jak to mají naprogramované, jestli si ta nová verze dokáže „sáhnout“ na tu historii. Většina SW to umí, ale u Skypu by mě nepřekvapilo, kdyby tomu tak nebylo. 😉

štamgast

Že by vypnout a zapnout? :)