bolak

Nemůžu se dostat do poslední otázky Markéty S., čím to?

Vždycky mi v URL adrese zmizí lomítko a odhlásí mě to z odpovědí. Je to jenom u mě?

Profil – http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/24944

Otázka – http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-to-maji-deti-ve-skole-kdyz-jejich-rodic-je-te-skole-reditelem-a-ucitelem-kde-jsou-jejich-deti
Doplňuji:
Alesh: To záleží na tom jestli tvojí odpověď budu považovat za dostatečně užitečnou. :)

Nejlepší odpověď
Alesh

Dáš mi palec, když ti to vysvětlím? 🙂

Je to tím, že soudruzi udělali někde chybu. Mají naprogramovaný konvertor adres, který dělá různé vopičárny s názvem příspěvku (např. mezery nahradí pomlčkami apod.), no a z nějakého důvodu se tahle adresa deformuje (konvertor odebere chybně lomítko) a pak to nejede nikomu.
Doplňuji:
Zkus udělat jednu věc: Vytvoř příspěvek a nazvi ho naprosto stejně jako ona, schválně, jestli to bude chodit! 😉

bolak

Alesh: Nevím jestli to co říkáš je pravda, ale dal jsem ti ten palec úmyslně proto, že když to pravda bude, tak si ho zasloužíš a když to pravda nebude, tak si tu odpověď alespoň nebudeš moct opravit a lidi se ti tu vysmějou :)))

Alesh

Třesky plesky, tomuhle skoro nikdo nerozumí, takže …
Jinak je to naprosto jistě chyba programátorů stránek. Blbě se to přesměrovává na neexistující adresu.