B♥A♥G

Nemůžu najít…

Potřebuju dovolenou do Egypta, kde je moře do 100 m od hotelu, All Inclusive, do 15 000 kč za osobu, odlet letadlem z Ostravy, případně z Brna, musí tam být internet a bazén, hotel alespoň 3 ***, nejlépe 4 **** a neletí se v noci. Děkuji moc. B♥A♥G
Doplňuji:
A ještě pro 1 dospělého a 1 dítě

Nejlepší odpověď
www

A co tak si projít na netu nabídky cestovních kanceláří? Zkus to! 😉

Další odpovědi
dudu

Jen si vybrat:

http://www.fis­cher.cz/egypt/e­gypt-hurghada/hurgha­da/arabia-azur-resort1

B♥A♥G

Vždyť tam mám také napsané, že nemůžu najít

B♥A♥G

Vepište odpověď…Pro: www: Ale já jsem hledala a nic tam nebylo

Lucijej

Tak očividně taková nabídka neexistuje.