FikeCZ

Nemůžu na netu najit navod

Tatka chce abych mu sehnal navod na fotak OLYMPUS E-20P hledal sem všude a co vypadalo dobře tak se stahnout a vytisknout nedalo prosim pomužete mi ten navod najit?potřebuji aby byl česky a aby se dal stahnout nic vic
Doplňuji:
no tak ten prvni odkaz deluxe kid ne mame jen e-20p a ten druhy odkaz neni v češtine! jinak cd jsme nedostali oni to vyřazovali z školy foceni a oni by to hodili do popelnice takže tatka si to vzal dostal akorat flash disk a žadne cd manual ani tak možna že ostal a stratil to

Nejlepší odpověď
myšpulín

Zkus se podívat tady

Zdroj: http://www.ceske-navody.net/di­gitalni_fotoa­parat_olympus_e_20p_de­luxe_kit

Další odpovědi
DDarent

Ale k Foťákům se dávaj i CD, takže neměl by být náhodou na něm???

Navíc ten Foťák podle specifikací fotí hůř než mů mobil, takže obsluha by měla bejt DOST lehká!!!

Hlada

Tady je postup, jak získat český návod přes podporu Olympusu.
Návod ke stažení tam není v češtině, jsou tam popsané dva způsoby, jak český návod získat.
Už víš nebo pořád nic?

Zdroj: http://www.olym­pus.cz/consumer/208_ma­nuals.cfm?pro­dID=archive