tasauri

Nemuzu hnout s hlavolamem nebo sifrou pro geocaching. Muze nekdo dat mi napovedu? Diky

http://img.ge­ocaching.com/cache/c­310f189-3fda-427c-89a4-d392f91c23ca.jpg
Doplňuji:
Je to psano nemcinou.. zkousela jsem projit vse mozne desifry..ale nic:(

Nejlepší odpověď
led

Napíšte, prosím, v ktorom štáte sa to nachádza. Dôležitý je jazyk, v ktorom to bolo písané.
Skúste pozrieť najčastejšie opakované znaky v texte a jazyku.
Čestina, nemčina, francúština majú rôzne najčastejšie opakované znaky.