pusinka50

Nemůžete se stále rozhodnout koho volit? Udělali jste si Volební kalkulačku, kterou sem dnes vložil Pájo?

Vřele všem doporučuji, za pouhých 20 min mi pomohla ujasnit si svou volbu prezidenta a k tomu mi vyšel můj favorit! Vaše vlastní myšlenky a názory se zde převlékli do různých otázek a stojí opravdu za to tomu věnovat tu chvíli času a vyjde vám vaše čisté svědomí! Pájo, moc díky za ten nápad to sem vložit!:-) 🙂
Doplňuji:
http://volebni­kalkulacka.cz/vol­ba-prezidenta-cr-2013/

Nejlepší odpověď
Drap

Volební kalkulačka je podvod. Je to další nástroj , jak manipulovat s lidmi

Další odpovědi
Pájo

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jan-fischer-a-jeho-minulost

Myslím, že jí sem dal už někdo dávno přede mnou, ale teď to nemohu najít…
Doplňuji:
Drape, obvykle s Tvým názorem souhlasím, ale v tomhle případě se neshodneme. Je vidět, že sis tu kalkulačku ani nezkusil. Jinak bys viděl, že tato kalkulačka není nástrojem k manipulaci lidí. Shrnuje totiž jen odpovědi jednotlivých kandidátů na klíčové otázky (položili je shodně všem kandidátům), umožňuje Ti, odpovědět na tytéž otázky a nakonec to celé názorně vyobrazí a spočítá procentuální názorovou shodu.

Určitě ale maže dojmy a konfrontuje názorové profily kandidátů a samotného budoucího voliče.

bolak

Jsem ze 48% Milouš > http://img.pic­tureup.cz/05012013­/f82c75ae033e7481173­a59160ca941e8dca1ba­e6.png

Nicméně chyběly mi tam dvě zásadní otázky, jaký názor zastávají prezidenští kandidáti ohledně krátkého sestřihu u žen a co si myslí o filmu Klub sráčů, což by mohlo, vzhledem k prioritě kterou bych jim přiřadil, v konečném důsledku ještě zamíchat celkovým pořadím.
Doplňuji:
odpovídámež: jo, sem sociální inženýr :D

anonym

Volit nebudu, média už prezidenta skoro zvolila.

pizlicka

nikoho nevolim.

odpovídámež

Volební kalkulačka je nástroj jak vytáhnout z hlav lidí nějaké tajné vědomosti a pak spočítat. Zkoušejí kdo sedí za počítačem, podobně to dělají tvořitelé anket a nenápadných otázek kde bydlíte, co si myslíte, říká se tomu sociální inženýrství.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vite-po-kom-jsou-pojmenovane-ulice-ve-vasem-okoli-vite-co-byli-ty-lide-zac

kutil Tim

Pokud nevíte koho volit tak si zkuste vyplnit volební kalkulačku na volbiste.cz https://volbis­te.cz/dotazni­ky/ nejlepší odpověď Vám poskytne rozšířený dotazník s 90 otázkami.

pusinka50

ano, chápu, ani já nejsem naivní. Ale když to necháme všechno jen na ostatních, bude to horší rychleji myslím. Když se mezi tu smečku dostane občas někdo slušný, tak třeba stačí udělat pár dobrých změn a zákonů, než bude odejit. Zrovna tak mi není jedno, jestli prezident bude Sobotka nebo Zeman, prezident sice u nás nemá velké pravomoci, ale v něčem rozhodovat může i ovlivňovat další lidi a podívejme, co dokáže takový blb.c napáchat za nenapravitelné škody s rozsáhlou amnestií a milostmi, takže je rozdíl, jestli tam bude blb.c anebo někdo rozumný, který zastává názory většiny stejně rozumných lidí

Wang

Pravdu máš.

pizlicka

pusinko,za ty roky jsem se presvedcila,ze jakmile do politiky dosadis slusneho cloveka,stava se znej uuuplne nekdo jiny.proste kdyz clovek cloveku vladne,vzdycky je to k jeho skode.ja s pokorou prijimam,ze to nepujde,i kdybys tam dosadila toho nej.a odpovednost za podrezani vetve tohoto statu nest nechci.uz to tu bylo psano.MEDIA JIZ DOSADILA.politika je jen divadlo na lidi,aby verili utopii,ve skutecnosti si to rozhoduji mezi s sebou.jen chteji dat lidem jako na dulezitosti,ze o necem rozhoduji,ale skutecnost je jina.jsme jen kasparci pro jejich divadylko.

pusinka50

pižličko, nezlob se, ale za to ti tedy palec nedám, to je chyba, chtít změny a přitom pro ně nic neudělat

pizlicka

pusinko,vim,ze jakakoli zmena v tomto state,vede od zleho,k jeste horsimu a nenapravitelne duveriva opravdu nejsem.