Nemůžeme počít první miminko. Kam zajít na vyšetření?

Snažím se s přítelem o miminko (sice teprve 2 měsíce), ale pořád nic.
Už mě to začíná znepokojovat zda já nebo dokonce přítel nemáme nějaké problémy s početím.
Kam popřípadě zajít na nějaké vyšetření? Předem děkujeme.

Nejlepší odpověď
marci1

Buďte v pohodě. Doba do jednoho roku se považuje za normální. Až teprve po roce, pokud se Ti nepodaří otěhotnět, navštivte spolu lékaře-nejdříve gynekologa. 🙂

Další odpovědi
Mc Merkurion

  1. dva měsíce je krátká doba
  2. todle řeší gynekolog
  3. jsou na to „centra asistované reprodukce“: http://www.adam­cr.cz/informac­ni-odbor/reprodukcni-medicina/centra-asistovane-reprodukce-v-cr
  4. prvně dodělej školu,nebo se z ní chceš takto ulejt?

asi špatně radíme,když si uživatel raději zruší profil…

Mirdas

Nic se neděje, hlavně se nestresujte.
Změnte rytmus života, tedy denodení zvyky jako může například být pravydelná večeře v 18 hodin a podobně.
Uvolněte se, jeďte někam kde jste ještě nebyli a jednejte spontálně.
Držím palce budoucí mamince a taťkovi.

da ny

Domnívat se, že žena „musí“ otěhotnět po každé menstruaci/každý měsíc je tak nějak maličko naivní…

arachis

Dva měsíce je opravdu málo, nebrala jste antikoncepci? Někdy to trvá déle, než se tělo vzpamatuje a funguje, jak má.

Hans51

Hlavně ta pravYdelná večeře od Mirdase 😁 a spontální jednání je také super 😁

gecco

Ale to jsou mi věci…
😁

Mandarinko, pročpak se tu nesmí vědět, že ty ses ptala i na „řvoucího otce“ a ulejvala ses z praxe???
😁

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/bojim-se-taty
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/bojim-se-jit-na-praxi

gecco

Sááákra – na Mandarinka18 ukecaná to vzala hopem…
😁
Už je z ní anonym…

Mc Merkurion

asi proto se snažila o miminko,aby nemusela do školy,tydle nemaj rádi,když se jim neradí,tak jak ony chtěj slyšet…

gecco

😉
To bude jinak…
😉