moni82

nemuze se prihlasit na seznam, co mam delat?

Nejlepší odpověď
Drap

Vydržet. Dříve nebo později to zase půjde.

Další odpovědi
mosoj

Hlavně jestli zadáváš správné heslo.
Doplňuji:
Hele a tohle ti nefunguje ? Na Seznam se nepřihlašuješ, ale na email ano.

http://www.sez­nam.cz/

anonym

Pokud je výpadek, tak počkat. Běžnější je ale uživatelská chyba. překlep v nicku, heslu, taky pozor i na malá/velká písmena.

Hamon

Ne kazdy seznam je dobry, napr. na seznam lidi k likvidaci bych se nehlasil, ale kazdy sveho stesti strujcem.

moni82

Mosoj diky za radu,vim ze se prihlasuji na e-mail,ale ja se na nej prihlasit nemuzu,protoze kdyz si zadam www.seznam.cz tak mi to hlasi hned chybu a to teda nevim jak se tedy na e-mail mam prihlasit,kdyz musim pres seznam a ani tvuj odkaz kdyz zadam hlasi porad chybu a ver mi ja jsem vyzkousela mnoho zpusobu jak je na e-mail dostat a zatim jeste ani jeden nevysel, proto jsem tady zadala o radu

moni82

to uz jsem vsechno zkousela a fakt nevim,byla jsem i dokonce u souseda v jinem vezaku a ani na jeho pc se na seznam neprihlasim

moni82

No jenze ja vydrzet nemuzu potrebuji na e-mail kvuli praci. A heslo ani zadat nemuzu,prozoze kdyz se chci prihlasit na www.seznam.cz tak mi ta stranka ani nenaskoci a hlasi to chybu a to uz pres dva dny.