Konan-Pain

Nemůže nic být praseti, když v 6–7 měsících je velký asi jako menší JRT?

Z vrhu byl nejmenší (Ale kvůli tomu jsme si jej nepořizovali) a doteď (6–7 měsíců) je strašně maličký (Váhu nevím, ale myslím si, že max. 6 kg).
Vyrostl z velikosti (Nikoliv váhově) 4 měsíčního zakrslého beránčího králíčka na velikost menší než má moje JRT… Nemůže mít nějakou vadu a umřít? – Krmíme normálně, hladem ho netýráme :)
Doplňuji:
Zapoměla jsem uvést, že se jedná o Gottingenské miniprasátko.

Nejlepší odpověď
anonym

Velikost „menšího JRT“ je naprosto zbytečná informace.Jednak zde na této poradně nebude mnoho odpovídajících, kteří ví co je JRT. A ti kdo opravdu ví, co znamená JRT, tak takoví vědí, že velikost JRT je velmi variabilní.
Důležitý údaj u každého problému se zvířetem je hmotnost, tedy váha a tu ty u svého prasátka neznáš.
Pokud máš nějaké podezření na špatný vývoj, nech prasátko vyšetřit veterinářem. Jestli máš prasátko pravidelně odčervované, vakcinované, má správné krmení se správnou nutriční hodnotou atd.atd. měla bys zanechat planého podezírání a být ráda, že máš prasátko malé, protože pokud si někdo pořídí mini prasátko, tak zpravidla právě proto aby bylo malého vzrůstu.
P.S. Ty nechodíš do školy?

Diskuze k této otázce byla zrušena administrátorem.