Michal Kole

Nemůže mi dát ASPA nějaký token k přihlášení, abych se nemusel přihlašovat 10× denně ?

Mám v prohlížči nastaveno mazání bordelu po odhlášení, tak proto mi přihlášení vždy spadne, když zavřu prohlížeč.

Kvůli čistotě v PC snad nemusím být neustále „otravován“ s vypisováním emailu a hesla.

Snad pro „službu“ pro lidi – odpovídání snad můžu mít nějaké „pracovní“ pohodlí.

Odpovědi
arygnoc

ako vidíš, musíš.
A nie si otravovaný, ale, mno, nešikovný.
Ja bordel odstraňujem tak raz za týždeň (a to celkom nepravidelne) a tak, aby sa mi prihlasovacie údaje nevymazali.
Ono každé pohodlie (čo ale podľa mňa nie „mazanie bordelu po odhlásení“) niečo stojí.

bolak

ASPA ti dává způsob jak marnit čas, to ti nestačí?

Stáhni si jinej prohlížeč – výhradně na odpovědi, a v ccleaneru si u něj nezaškrtávej čištění.

hipíku…