Avatar uživatele
lensen

Nemusí se dělat jen vanilkové rohlíčky.Chutnaly by vám i skořicové?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, barnajka, anonym před 4519 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

proč ne-stačilo by je obalit ve skořicovém cukru
Doplňuji:
Barnajko- víš co si dej k snídani chleba medem a posypanej skořicí je to prý hrozně zdravé

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
MacChill

určitě chutnaly

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Stoprocentně, jen kdyby jich bylo !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Poslední půlrok až rok mám období, že skořici opravdu hodně ‚můžu‘ – dávam si špetku do kafe, do čaje, do jogurtu, do cornflakes,…zkrátka pomalu do všeho :) Včera jsem pekla čokoládový srdíčka slepovaný jahodovým džemem smíchaným se skořicí a zatím se to tváří prudce jedle, tak uvidíme co to udělá, až se to rozleží.
Vanilkový rohlíčky bez vanilky, zato se skořicí…to by mě asi nenapadlo, ale určitě musí být výborný. Díky za tip, příští rok asi zkusím. Moc mě na to sladký neužije, ale jak je v tom skořice, to je hned jiná :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
barnajka

Hanulko, děkuju za tip – zkusím!!
Možná i zapečený toustík s máslem, skořicí a kouskem jablíčka by nemusel být marný :)
Až se trochu přežene ten fofr kolem vánoc, chtěla bych si zkusit upéct domácí Cini Minies – ty kupovaný jsou moc drahý a když se na ně vrhnu, hned je celá krabice pryč :))
Na mimibazaru jsem našla solidně vyhlížející recept na domácí alternativu, tak jsem na to docela zvědavá :)

před 4519 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek