FikeCZ

Nemožnost připojeni na skype

Zdravím,zakladal sem si novej skype..rano jsem se přihlašoval na PC a jelo to v pohodě,bohužel sem pak nestíhal a proto jsem to vypl stylem podržení tlačitka..přijdu domu a skype nechce naskočit..že již jsem přihlašeny..re­instaloval sem skypa..smazal i složku skype z appdat..ale furt nechtěl..Připojit se na něj můžu jenom z notebooku..Na­padlo mne neni tam něco že se můžu připojovat jenom z jedne IP ?
Doplňuji:
CTRL+ALT+DELETE ukončit proces skype.už sem zkoušel několikrát..Nic :/

Nejlepší odpověď
badisko

no asi uz jsi to udelal ......ale vypni oba pc… na 20sec zapni a pust skype …pokud ani to ne zkus ho odinstalovat a nainstalovat znova …ale uninstal prez ..nejakej uninstaler ..http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/uklid/i­obit-uninstaller/ …az ti probehne uninstal tak dej este dodatecnou to ti vycisti pc ..od vseho co vnem po skype zustalo …pak dej vedet jak jsi dopadl…http://ww­w.slunecnice.cz/sw/re­vo-uninstaller/ tady je jeste jeden ale ja pouzival ten prvni …muzes si vybrat …

Další odpovědi
Bedy

Otevřte Správce úloh (Ctrl+Shift+Delete) a zkontrolujte, zda-li tma proces Skype.exe. Pokud ano, ukončit a zkusit Skype spustit znovu a přihlásit se.

Vojtěch

  1. Otevři si složku C:\Users\UZIVA­TEL\AppData\Ro­aming\Skype kde místo UZIVATEL napiš své uživatelské jméno
  2. Odstraň všechny soubory, které mají příponu „.lock“, dále soubory, které začínají na „temp-“ nebo končí na „-journal“
  3. Restartuj počítač

eliška fri.

Taky se mi to stalo až sem se naštvala nechala sem si poslat nove heslo, jenomže potom mi bratr zmenil heslo na e-mail a ja sem poslala sms seznamu.cz o nové heslo k e-mailu a nic od té doby nic neposílám ( cena sms byla 30 kč) a skype už taky nemám. Bohužel sem tak přišla o dobrou kamarádku.
Doplňuji:
Sice sem ti zdřejmě nepomohla ale má zkušenost by ti mohla k něčemu být. Snad nikdo neudělá chybu konec konců nikdo není dokonalej … :)