Pokročilý

Nemožnost připojeni na skype

Zdravím,zakladal sem si novej skype..rano jsem se přihlašoval na PC a jelo to v pohodě,bohužel sem pak nestíhal a proto jsem to vypl stylem podržení tlačitka..přijdu domu a skype nechce naskočit..že již jsem přihlašeny..reinstaloval sem skypa..smazal i složku skype z appdat..ale furt nechtěl..Připojit se na něj můžu jenom z notebooku..Napadlo mne neni tam něco že se můžu připojovat jenom z jedne IP ?
Doplňuji:
CTRL+ALT+DELETE ukončit proces skype.už sem zkoušel několikrát..Nic :/

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

no asi uz jsi to udelal ......ale vypni oba pc... na 20sec zapni a pust skype ...pokud ani to ne zkus ho odinstalovat a nainstalovat znova ...ale uninstal prez ..nejakej uninstaler ..http://www.stahuj.centrum.cz/… ...az ti probehne uninstal tak dej este dodatecnou to ti vycisti pc ..od vseho co vnem po skype zustalo ...pak dej vedet jak jsi dopadl...http://www.slunecnice.cz/… tady je jeste jeden ale ja pouzival ten prvni ...muzes si vybrat ...

Další odpovědi:

Zlatý

Otevřte Správce úloh (Ctrl+Shift+Delete) a zkontrolujte, zda-li tma proces Skype.exe. Pokud ano, ukončit a zkusit Skype spustit znovu a přihlásit se.

Bronzový

1) Otevři si složku C: \Users\UZIVATEL\AppData\Roamin g\Skype kde místo UZIVATEL napiš své uživatelské jméno
2) Odstraň všechny soubory, které mají příponu ".lock", dále soubory, které začínají na "temp-" nebo končí na "-journal"
3) Restartuj počítač

Taky se mi to stalo až sem se naštvala nechala sem si poslat nove heslo, jenomže potom mi bratr zmenil heslo na e-mail a ja sem poslala sms seznamu.cz o nové heslo k e-mailu a nic od té doby nic neposílám ( cena sms byla 30 kč) a skype už taky nemám. Bohužel sem tak přišla o dobrou kamarádku.
Doplňuji:
Sice sem ti zdřejmě nepomohla ale má zkušenost by ti mohla k něčemu být. Snad nikdo neudělá chybu konec konců nikdo není dokonalej ... :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.